Uçak Kargo demek, İstediğiniz şeyi hava limanı olan tüm şehirlere aynı gün içinde teslim etmek demektir. Yani mesela İstanbul içinden Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Konya, Diyarbakır ve daha bir çok şehre çok acil o gün içinde ulaşması gereken bir paketiniz var. Normal kargo ile yollasanız en erken bir gün, bilemedeniz iki gün içinde gider. Fakat biz uçak ile aynı gün içinde teslim edebiliyoruz. Kapınızdan alıp varacağı yere adrese teslim ediyoruz. Sizinde çok önemli işiniz tamamen çözülmüş oluyor. Uçak Kargo servisi ile Türkiye içinde havalimanı olan İstanbul merkezli tüm illere aynı gün teslimat sağlanıyor. İstanbul iline bağlı olan Avrupa ve Anadolu yakasında yer alan her ilçeden paket alabiliyoruz.

İstanbul ilimiz yaklaşık 25 milyon nüfusu ile ldukça önemli bir konuma sahip olmak ile birlikte birçok insana ev sahipliği yapmaktadır. Doğal güzellikleri ile ve gelişen mimari yapısıyla son derece dikkat çeken bir ilçemizdir. İstanbul son zamanlarda adeta bir iş merkezi haline gelmiştir. Artan iş imkânları sebebi ile de insanların bu bölgeye ikamet etmeleri kaçınılmaz bir durum olmuştur.  Hal böyle olunca gerek işyerleri gerek insanlar birçok hizmete ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Kalabalıklaşan her il veya ilçede hizmete olan talep daima artmaktadır. Bu talebi artan hizmetlerin arasında dağıtım ve teslimat hizmeti önemli bir yere sahiptir. Zira bu hizmet gerçekleşmese şehir içinde bir çok iş aksayacaktır.

Çalışılan bazı kötü firmalar ve yapılan bir çok hatalar bi sektör içinde hizmet alan bir çok insanlara negatif yönde yansıyacaktır. Artan bu hizmet talebine yönelik bizlerde İstanbul Kurye markası olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazırız. Metropol şehrin karmaşık trafik problemlerinden dolayı işlerinizi aksatmadan yerinde ve zamanında teslimatlar yaparız. İşyerlerinin ve insan sirkülasyonunun bol olduğu yerlerde her zaman dağıtım ve teslimat sektörüne ihtiyaç duyulmaktadır. Şirketler gerek başka bir şirkete gerekse bir başka kişiye gönderi ve ileti göndermek gibi durumlarda dağıtım ve teslimat sektöründe bulunan firmalarla beraber çalışma gereksinimi duyarlar.

İstanbul Uçak kargo servisi ile en zor durumlardan kolaya rahat çıkarsınız. Zira kendileri birçok işle ilgilenirken bunun başka firmalar tarafından gerçekleştiriliyor olması zaman tasarrufu sağlamak için oldukça önemli bir durumdur. Tabi ki piyasada hali hazırda bu sektörde hizmet vermekte olan birçok firma vardır. Fakat her firma tabi ki güvenilir bir nitelik taşımaz. İşini iyi yapan oldukça az firma bulunmaktadır.  Bizler işimiz konusunda son derece profesyonel bir hizmet ağına sahip bir firmayız. Sizler profesyonel bir şekilde hizmet alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Artan ihtiyaçlar ve pandemi süreci kişileri online alışverişlere, uzaktan teslimat işlemlerini kullanmaya zorladı.

Hal böyle olunca dağıtım ve teslimat sektöründe bir hayli hareketlenme meydana geldi. Bazı kötü firmalar bazı kötü şart ve durumlarda güvenilir olmayan firmalar yüzünden aksaklıklar oluştu. Kimi gönderilerine ulaşamadı, kimi ise gönderilerini hiç asla zamanında teslim alamadı. Acil Uçak Kargo adlı firmamız bünyesinde sizlere sorunsuz hizmet sunmaktayız. Firmamız uzman kişilerle çalışmakta ve son derece titiz bir iş sergilenir. Son derece hızlı, özenli, korunaklı çalışan firmamız koşullar ne olursa olsun hizmet vermeye devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz eğer kaliteli ve güvenilir bir dağıtım ve teslimat firmasıyla çalışmak istiyorsanız firmamızla bağlantı kurabilir ve anında hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul’dan tüm şehirlere hizmet vermekte olan firmamız her daim yenilikçi yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Dilemiş olduğunuz tüm gönderilerinizi firmamız sorunsuz bir şekilde ve en hızlı olarak teslim edilmesi gereken yerlere ulaştırmaktadır. Firmamız gerekli tüm prosedürlere uygun şekilde hareket etmekle ve sıfır hata ilkesini benimseyerek hizmet verir. Sizler dilediğiniz işleri yaparken değerli zamanınızdan tasarruf edebilmeniz adına firmamız tüm gereken evraklarınızı gerekli yerlere teslim eder. Sizlerde böyle şartlarda dağıtım ve teslimat sektöründe bir firma ile çalışmak isterseniz bizlerle her an iletişim kurabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her işinizi yerine gelmiş bileceksiniz.

Hava Kargo adı altında çalışmakta olan firmamız bu sektörde uzun zamandır sizler için hizmet vermekte olan bir firmadır.  Güvenilir ve uzman kadrosuyla yer zaman takdir almış ve işini en iyi yapan firmalardan olmuşuzdur. Sizlerde firmamızdan hizmet aldığınıza asla pişman olmayacak ve çok memnun kalacaksınız. Gerek şirketler gerekse şirket sahipleri dağıtım ve teslimat işlerinin aksamaması ve her daim çalışabilirliğini sürdürmek adına bu alanda profesyonel olan firmalar ile çalışma ihtiyacı duyarlar. Her ne olursa olsun hangi sektör olursa olsun ilk aranan özellik ise güvendir. Bizler bulunduğumuz çevrede son derece güvenilir olarak gösterilmekte olup son derece titiz bir hizmet sunmaya özen göstermekteyiz.

Tüm gönderilerinizi zamanında ulaştırabilecek alt yapı ve donanıma sahibiz. Sizlerde dağıtım ve teslimat hizmetlerinden yararlanmak istiyor ve güvenilir bir firma arıyorsanız bizler ile iletişime geçebilir merak etmekte olduğunuz tüm soruları sorabilir ve cevap bulabilirsiniz. Dağıtım ve teslimat sektöründe en önemli şey gönderi veya iletilerin zamanında doğru kişilere sorunsuz bir şekilde ulaşmasıdır. Güvenilir olmayan ve işinin ehli olmayan firmalar insanların bu gibi durumlarda suiistimal edilmesine sebep olurlar. Güvenilir ve işinin ehli olan kişiler ile çalışmak her zaman kişiye artı katar. Uçak Kargo bünyesinde çalışmakta olan tüm personellerimiz güvenilir ve işin ehli olan kişilerden oluşmaktadır.

Sektörde güvenilirlik ve hız konusunda en önde bulunan firmamız siz değerli müşterilerimize daima hizmet verebilmek adına var gücüyle çalışmaktadır.  Hiç bir koşul ve durum firmamız bünyesinde gerçekleşen hizmetlerimizi her durumda asla ve asla kesintiye uğratmamaktadır. Eğer sizler de gönderilerinizin ve iletilerinizin hızlı bir şekilde alıcılarına sorunsuz teslim edilmesini istiyor iseniz firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Gönderileriniz hakkında tüm detaylı bilgi ve gönderme koşullarını uzman personelimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Her an hizmet vermekte olduğumuz İstanbul Havalimanı Uçak Kargo adlı firmamız ile acil durumlarda da sizlerin imdadına yetişmesi borç biliriz. Buda bizim sizin için özel bir servisimiz olsun.

Acil bir gönderiniz olduğu zaman tüm işlemleri hızlandırarak gerekli personellerimizi konu ile ilgili yönlendirmesi sağlanarak ve hızlı bir teslimat yapmaktayız. Koşullar ve şartlar ne olursa olsun gönderileriniz zamanında teslim edilir. İstanbul ilinin her ilçesi genelinde hizmet vermekte olan firmamız tereddütsüz son derece güvenilir ve hızlı hizmetiyle daima sizlerledir. Sizlerde gönderilerinizin gecikmesinden kaygılanıyor ve hızlı bir teslimat arıyorsanız firmamızla iletişime geçerek istediğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Daima güler yüzlü ve işinde uzman kişilerden oluşan personellerimiz sizler için tüm gücüyle çalışmaktadır. Bünyemizde çalışan tüm personeller işin ehli olan bireylerden oluşmaktadır.

Unutmamalıyız ki her ne iş olursa olsun işin ehline yaptırılmadığı sürece hüsranla sonuçlanır. Gelişen çağa ayak uyduran ve son sistem özellikleri kullanan firmaları tercih etmek bunun için oldukça önem arz eder. Bizler firmamız bünyesinde bir çok çalışmakta olan işin ehli personellerimiz aracılığı ile tüm posta, mektup, evrak, çek, senet, hediye, eşya, araç ve gereçlerinizi ve hatta aklınıza gelebilecek birçok gönderiyi zamanında ve sorunsuz olarak teslim edilmesi gereken yerlere ulaştırmayı kendimize borç biliriz. Eğer sizler de bu koşullar doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bizim ile çalışan ancak farkımızı görecektir.

Ayrıca güvenli ve en iyi hizmet verebilmek adına adeta bir seferberlik içine girmektedirler. Hızlı teslimat konusunda oldukça başarılı olan firmamız ayrıca siz değerli müşterilerimize daha fazla hizmet vermek adına oldukça uygun fiyatlar ile dağıtım ve teslimat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizlerde hem uygun fiyatlı hem kaliteli hem de güvenilir bir hizmet arayışı ve isteği içindeyseniz bizleri tercih edebilirsiniz. Gönderi hakkında bilgi almak içinde firmamız ile iletişime geçip detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hizmetlerin hiç bir zaman aksamasına izin vermeyen firmamız aynı zamanda sürekli kendini geliştirme çabasıyla devam etmektedir. Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  • Uçak Kargo Kurye, dağıtım ve teslimat sektöründe çalışan her firma;
  • Gönderilerin tek parça teslim olmasına ve güvenliğine dikkat etmeli,
  • Teslimatı alma zamanı ile verme zamanı arasında zamanında yapmalı,
  • Teslimatı doğru kişilere yapmasını onaylar nitelikte ilgili olan kişiye verme
  • Teslim olacak paket ve eşyaların teslim sırasında kime verildi isim soyad alınalı
  • Gönderilerin teslim edilecek kişilerin mutlaka imzasını alması gerekmektedir.
  • Firmamız tüm kural ve durumlara bunlara karşı oldukça titiz bir hizmet vermektedir.
Hemen Ara